OPONA 185/60R14 LETNIA BIEŻNIKOWANE WZÓR GT

OPONA 185/60R14 LETNIA BIEŻNIKOWANE WZÓR GT
Rozmiar opony:
185/60 R14
Sezon:
Letnia
Indeks prędkości:
Q-160KMH
Indeks nośności:
82
Rok produkcji:
2019
Producent:
TARGUM
Wysyłka:
48h
Kod produktu:
B11
Przeznaczenie:
OSOBOWA
Cena: 105.00 zł
Dostępność
Specyfikacja produktu

Opona letnia bieżnikowana o wzorze GT opartym na Yokohama PARADA Spec-2

Prezentowany wzór jest wzorem klasy premium, został wyposażony w nowoczesną, asymetryczną rzeźbę bieżnika, która gwarantuje wysoką przyczepność i kierowalność nawet przy ekstremalnych prędkościach.
W zewnętrznej strefie bieżnika znajdują się Poprzeczne, koliste nacięcia oraz szeroki wzdłużny kanał, dzięki nim uzyskano efektywne odprowadzanie wody z powierzchni styku opony z podłożem.

Bieżnik dobrze przylega do podłoża, co gwarantuje dobrą kierowalność nawet podczas obfitych opadów deszczu. Ponadto struktura redukuje ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu.

Opona o tym wzorze przystosowana jest do bardzo szybkiej jazdy.  Wewnętrzna strefa bieżnika  o wzorze GT została pokryta krzyżującymi się nacięciami. Struktura zwiększa sztywność oraz zapewnia odpowiednią liczbę ostrych krawędzi. Dzięki temu bieżnik zachowuje wysoką przyczepność oraz zapewnia szybką reakcję na przyśpieszanie lub hamowanie.

Najistotniejsze atuty tego wzoru to   bardzo duża odporność na wysokie temperatury, które powstają na skutek tarcia opony o podłoże podczas bardzo szybkiej jazdy oraz idealne odprowadzanie wody co powoduje, że wzór tej jest ceniony i poszukiwany na rynku motoryzacyjnym.  Konstrukcja bieżnika umożliwia również optymalny rozkład sił nacisku, przez co bieżnik  zużywa się jednolicie co wydłuża okres użytkowania opony.
Opona  o tym wzorze, przeznaczona jest dla szybkich samochodów osobowych wysokiej klasy. Polecana jest do aut sportowych wyposażonych w silniki o bardzo dużej mocy.  Atutem w/w wzoru jest  atrakcyjna rzeźba, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród miłośników tuningu.

Opony I gat z homologacją 108R-000203 i certyfikatem jakości .

Gwarancja !!!

Wszystkie opony letnie firmy TARGUM  znajdujące się w naszej ofercie objęte są trzyletnią , pisemną gwarancją producenta, dostarczaną wraz z towarem oraz dowodem zakupu.

Copyright © Stabryl. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.